אודות FASHANGA

זירת פשנגה אשר מצורף אליה הסלוגן NEW WORLD OF FASHION מעניקה עבור הגולשים חווית גלישה וצריכה חדשה ומתמחה בעולמות האופנה , הטיפוח והלייפסטייל ברשת.

האם שמעת או ראית מקום ברשת שנותן את כל המעטפת עבורך במקום אחד?! אלפי כתבות , אלפי מוצרים מהארץ ובחו"ל , השוואות מחירים, המלצות על בסיס שעתי מכל העולם, סיילים הכי חמים, קהילה תומכת ומקצועית עם אלפי פשנגריות.

זירת פשנגה החדשה מורכבת ממספר מחלקות:

מגזין פשנגה

מגזין פשנגה היחידי מסוגו בישראל הושק בינואר 2017 ומונה בתוכו אלפי כתבות על כל הטרנדים , סלבס והדברים הכי חמים שקורים בעולמות האופנה, הטיפוח והלייפסטייל. מגזין פשנגה הוא המגזין המוביל כיום בישראל בכל הקשור לאופנה טיפוח ולייפסטייל ברשת.

פשנגה השוואת מחירים

מחלקת השוואת המחירים של מגזין פשנגה הוקמה בינואר 2019 וכל זאת על מנת להתחבר לחזון ולהעניק לגולשים את החוויה האולטימטיבית. מחלקת השוואת המחירים במגזין פשנגה דואגת להעניק עבורכם את ההשוואות הכי משמעותיות על פריטים ומוצרים חמים מכל העולם ותעניק לכם השוואה ברורה מהיכן הכי חסכוני עבורכם לרכוש. זול ולאט? או יקר ומהיר? אתם תחליטו.

המלצות פשנגה מהעולם

פשנגה פירקה לגורמים את תחום האופנה והטיפוח המקוון ונותנת מיקוד בכל תת תחום בנפרד: אופנה צנועה, אופנה לילדים, אופנת גברים, כושר , אופנה לבית, אופנת מיינסטרים.

פשנגה הקימה לכל תחום בנפרד קבוצת פייסבוק אשר מעניקה לכם על בסיס שעתי את הסיילים הכי חמים מכל אתרי המסחר בארץ ובעולם ומעניקה לכם את השירות הישראלי הטוב ביותר בכל הקשור לקניות בחו"ל. כמו כן – פשנגה הקימה שירות לקוחות מהפכני "bring it fashanga" שירות שמעניק חוויה אדירה בכך ששולחים לנו תמונה בוואטספ ואנו נביא לכם את הלינק לקנייה במקום שהכי טוב עבורכם לרכוש.

קניון פשנגה

החל את דרכו בינואר 2017 כקניון אופנה אינטרנטי הראשון מסוגו בישראל, קניון פשנגה מונה בתוכו בעלי עסקים ישראלים מהימנים שעברו את בקרת האיכות של פשנגה ומעניקים עבורכם את השירות המקסימלי בפיקוח שלנו וקבלת הפריטים עם שליח עד הבית בחינם – לכל אורך ימות השנה. בקניון פשנגה תוכלו למצוא בעלי חנויות בקטגוריות הבאות – תכשיטים, מעצבים, מיינסטרים, אקססוריז וכו.

אתם עוד כאן?! למעבר לזירה לחץ כאן